Administrasjon

Allan Aakre

Daglig leder
Prosjektleder: Ventilasjon/ utvendige arbeider

Mobil: 915 38 245
E-Post: allan@oestensen.no

Else Stevnebø

Økonomi/Regnskap

Mobil: 924 51 472
E-post: else@oestensen.no

Øivind Mikkelsen

Prosjektleder utvendige arbeider. Beslag, fasade, taktekking.

Mobil: 901 74 580
E-post: mikkelsen@oestensen.no

Dan Artzen

Prosjektleder: Ventilasjon, bolig og næring.

Mobil: 942 34 909
E-post: Dan@oestensen.no

Kim Olsen

Produksjons ansvarlig
Prosjekt leder ventilasjon

Mobil: 915 29 689
E-post: Olsen@oestensen.no

Kenneth Hamre

Administrativ Leder

Mobil: 982 99 530
E-post: Kenneth@oestensen.no

Olav N. Haugland

Prosjektleder

Mobil: 908 49 222
E-post: olav@oestensen.no

Caspar Jordan

Prosjektleder / Kalkulatør

Mobil: 924 65 045
E-post: caspar@oestensen.no